Vecičky ako dar

Obdarovať blízkeho alebo potešiť seba je skvelý pocit. Viete, že darček môže pomôcť aj ďalšiemu človeku?

 

Naše vecičky s belasým motýľom sú originálne darčeky, ktoré pomáhajú ľuďom s nervovosvalovými ochoreniami. Dajú sa získať za finančný príspevok na účet verejnej zbierky Belasý motýľ. Sto percent výťažku z predaja ide na podporu zbierky.

 

Produkty sú k dispozícii na sprievodných podujatiach zbierky alebo v sídle nášho občianskeho združenia.

 

Kontaktujte nás, radi poskytneme bližšie informácie na omd@omdvsr.sk alebo 0948 529 976.

 

Ďakujeme.

Vaša pomoc – naše krídla

 

Belasý motýlik a brošne

Štýlové doplnky vymyslela a ušila modistka Katarína Blaško Švecová, autorka značky šVecičky. Jej motýliky už niekoľko rokov zdobia známe osobnosti, ktoré tak vyjadrujú podporu ľuďom s nervovosvalovými ochoreniami. Teraz sa krehká motýlia krása z jej tvorivých rúk môže rozletieť aj k Vám. Chcete mať motýlika ako Marek Hamšík alebo brošňu ako Táňa Pauhofová? Nech sa páči!

 

Kúpou motýlika podporíte verejnú zbierku sumou 25 €.

 

Kúpou brošňe podporíte verejnú zbierku sumou 15 €.

 

Tričko Koncert belasého motýľa

Motto „Hudba, empatia, nezávislý život, tolerancia“  dominuje tomuto tričku, ktoré bolo vytvorené špeciálne pre benefičný Koncert belasého motýľa. Grafická dizajnérka Veronika Melicherová dokonalo vystihla atmosféru tohto koncertu. Bavlnené tričká sú v rôznych farebných prevedeniach. Môžete si ho obliecť na náš koncert alebo kedykoľvek budete mať chuť.

 

Kúpou koncertného trička prispejete na verejnú zbierku sumou 15 €.

 

Tričko Silné motory za slabé svaly

Tričko vzniklo exkluzívne pre sprievodnú akciu Silné motory podporujú slabé svaly. Je to prehliadka motoriek a športových áut spojená so spanilou jazdou Bratislavou, ktorá sa koná každý rok v júni. Parádne bavlnené tričká z dielne grafickej dizajnérky Veroniky Melicherovej tam idú na dračku. Získať ich však môžete aj hneď a zaraz.

 

Kúpou motorkárskeho trička prispejete na verejnú zbierku sumou 15 €.

 

Tričko Bežím pre Belasý motýľ

Radi beháte? Ani nie, ale okolo Vás sa to hemží ako na bežiacom páse? Naše tričká, bavlnené i funkčné, v dámskom aj pánskom strihu a viacerých veľkostiach, sú vhodné na rôzne príležitosti – do lesa, na hrádzu, aj na maratóny od výmyslu sveta. Ten, kto má tričko na sebe, symbolicky beží za ľudí, ktorí bežať nemôžu.

 

Kúpou bežeckého trička podporíte verejnú zbierku sumou 15 €.

 

Ponožky Belasý motýľ

Aj Vám záhadne miznú ponožky? O vysvetlenie tohto javu sme poprosili známych expertov z firmy Fusakle. Odpoveďou sú originálne fusakle s belasým motýľom, ktoré pre nás vyrobili. Po odpočítaní všetkých nákladov z každého predaného páru firma daruje finančný príspevok na účet zbierky.

 

Kúpou ponožiek podporíte verejnú zbierku sumou 2,4 €.

 

Zakúpiť si ich môžete v internetovom obchode výrobcu https://www.fusakle.sk/.

 

Vreckovka Belasý motýľ

Elegantná látková vreckovka dodá obleku správny šmrnc. Belasý motýľ vo vrecku saka – detail s dôležitým posolstvom. Jedinečný doplnok pre nás vytvorila slovenská firma Justin Paukin. Celý výťažok z jej predaja firma venuje na podporu verejnej zbierky Belasý motýľ.

 

Kúpou vreckovky podporíte verejnú zbierku sumou 7 €.

 

Zakúpiť si ju môžete v internetovom obchode výrobcu https://justinpaukin.sk/produkt/vreckovka-belasy-motyl/ alebo osobne v predajni Justin Paukin v centre Žiliny na adrese Farská ulička 1. Návštevu si treba vopred dohodnúť.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Ako môžete pomôcť

Už 20 rokov spolu pomáhame

0
pomôcok s dýchaním sme pomohli uhradiť
0
elektrických vozíkov sme pomohli doplatiť
0
podporených žiadostí detí a dospelých so svalovým ochorením
0
sme doteraz prispeli z účtu verejnej zbierky

Číslo účtu zbierky Belasý motýľ: SK2211000000002921867476

Tento web používa pre poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používánim tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie