Bežecké tričko na podporu verejnej zbierky Belasý motýľ

Rozhýb krídla belasého motýľa alebo Obleč bežca!

Radi beháte, zdravý životný štýl Vám je blízky? Zúčastňujete sa bežeckých akcií po celom Slovensku? Alebo poznáte rekreačných bežcov a bežkyne vo svojom okolí? Práve pre Vás a Vašich známych máme originálne bežecké tričko s nápisom Bežím pre Belasý motýľ. Sloganom vyjadríte, že bežíte za ľudí s nervovosvalovými ochoreniami, ktorých dôsledky (imobilita) im bežať nedovoľujú.

Ako môžete tričko získať

Kúpou bežeckého trička prispejete sumou 15 € na verejnú zbierku Belasý motýľ na pomôcky pre ľudí s nervovosvalovým ochorením. Tričko môžete získať objednaním na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 0948 529 976. Príspevok za tričko je 15 €. Sumu je potrebné previezť priamo na účet verejnej zbierky SK2211000000002921867476 v Tatra banke s poznámkou pre prijímateľa Beh Dar. Vybrať si môžete z týchto druhov bežeckých tričiek:

  • bavlnené tričko
  • funkčné tričko
  • funkčné tielko

Tričká sú vo veľkostiach S, M, L vo variante pre dámy a pánov. Aktuálna dostupnosť veľkostí sa môže meniť. Preto Vám radi pomôžeme a bližšie informácie poskytneme na vyššie uvedených kontaktoch.

Pridaná hodnota osvety (na chrbte)

Kúpou trička a jeho nosením sa zároveň zapojíte do pomyslenej belasej štafety, ktorá naprieč Slovenskom šíri osvetu o svalovej dystrofii a nervovosvalových ochoreniach a ich dôsledkoch na život ľudí s týmto ochorením. Ak sa s tričkom zúčastníte bežeckých pretekov, odporúčame zapísať sa pod názvom: Belasý motýľ. Vo videoprezentácii si môžete pozrieť podporovateľov ľudí s nervovosvalovými ochoreniami - bežcov a bežkyne na mnohých známych bežeckých podujatiach. Pomôžte rozhýbať krídla belasého motýľa a pridajte sa!

Podporte aj Vy verejnú zbierku Belasý motýľ a za dar 15 € získajte belasé bežecké tričko.

Ďakujeme!
vaša pomoc - naše krídla

Copyright © 2016 www.belasymotyl.sk | Všetky práva vyhradené | Created by miroko.sk