Ahojte,

ďakujem pekne za finančnú pomoc na doplatok za mechanicky vozík. Som rada že som členkou nášho OMD. Bez vašej pomoci by sa mi nepodarilo získať taký kvalitný vozík. Ešte raz ďakujem.

Danka Lacková

Chcem sa veľmi pekne poďakovať OMD a celému výkonnému výboru za schválenie finančnej pomoci, doplatku na elektrický vozík. Vďaka elektrickému vozíku mám väčší pocit nezávislosti v každodennom živote aj môžem sa venovať cyklotúram v prírode. Ďakujem a prajem všetko dobré, veľa úspechov pri všetkých aktivitách, ktoré organizujete pre nás členov.

Katarína Albertová

Milé OMD,

je to už viac ako 10 rokov, čo som sa stal hrdým členom Vášho občianskeho združenia. Prihlásil som sa k Vám kvôli Boccie, ktorá ma oslovila aj vďaka jednej Vašej dlhoročnej členke a od vtedy sa viac menej pravidelne zúčastňujem turnajov v Boccii. Moje výsledky síce nie sú nejako oslňujúce a nie vždy mi povinnosti dovolia sa zúčastniť turnaja ale vždy sa teším na priateľskú atmosféru, zdravú súťaživosť a pozitívnu energiu, ktorá je prítomná na turnajoch. Za túto dlhú dobu ma sprevádzal životom aj moja neoddeliteľná súčasť invalid. vozík. Prežil so mnou všetky dobré, ale aj smutné chvíľky. Poslednú dobu mi, ale už nestačil a pár krát sa zlomil. Z tohto dôvodu som bol nútený, ho opustiť a zaobstarať si nový s mladou dušou. Práve vďaka Vám, že ste tu pre nás a že ste mi prispeli som si mohol dovoliť kúpiť nový vozík. Preto chcem Vám týmto spôsobom vyjadriť veľké Ďakujem.

Michal Galiovský

Milé OMD, veľmi pekne Vám chcem poďakovať za pomoc. Vďaka Vám je môj život oveľa viac aktívnejší a samostatnejší. Ďakujem za všetko :)

Pozdravujem Vás, Oľga Dudášiková

Milé naše OMDečko...

Touto cestou by sme Vám chceli veľmi pekne poďakovať za finančný príspevok na opravu elektrického vozíka pre nášho syna Nicolasa Pecára.

Ešte raz Vám ďakujeme za pomoc...

S pozdravom rod. Pecárová

 

Prajem príjemný deň tebe aj celému OMD.

Chcem sa Vám všetkým poďakovať aj v mene mojej rodiny.

Nesmierne si to vážime že ste mi pomohli s doplatkom na môj druhý mech vozík, keď že sme

v neľahkej finančnej situácii.

Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne Ďakujem.

 

Vlado s rodinou

Milé OMD,

Ďakujem Vám za finančný príspevok na môj prvý elektrický vozík. Je to veľká pomoc pre mňa, ktorú si cením. Veľmi sa teším, že môžem byť v exteriéri viacej samostatný.

S pozdravom

Martin Rybarčák

Milá OMD

Chcem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za vašu pomoc a finančnú podporu zo zbierky DBM. Vďaka Vášmu príspevku som si mohla zadovážiť prievzdušnú antidekubitnú podložku na mechanický vozík, vďaka ktorej môžem pohodlnejšie sedieť a venovať sa dlhšie svojim aktivitám, bez zbytočných zdravotných komplikácii.

Ešte raz srdečná vďaka Vám i všetkým štedrým darcom a veľa úspechov vo Vašej ďalšej práci.

S pozdravom Jarmila Gabrišová

Vážená organizácia,

Ďakujem Vám za finančný príspevok, ktorý som od Vás dostala. Myslím, že nemusím popisovať, čo pre mňa Vaša pomoc znamená a ako sa mi zlepšil život. Vozík, na ktorý ste mi prispeli, využívam na 100% a mám všade ľahší prístup. Posielam fotografiu, na ktorej som s našou 7ročnou yorkschirkou Afinity, ktorá rada využíva moje kolená na cestovanieJ

Ešte raz, ďakujem.                       

Věra Kapustová, Zvolen

Ahoj Milé OMD-čko.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za dofinancovanie môjho elektrického vozíka, ktorý mi pomáha zdolávať prekážky v mojom živote.

Majo Klimčo

Copyright © 2016 www.belasymotyl.sk | Všetky práva vyhradené | Created by miroko.sk