Vyhľadať
Close this search box.

Naši dobrovoľníci

Od samého začiatku organizovania zbierky sú jej nosnou oporou a posilou. Dobrovoľníci a dobrovoľníčky každoročne venujú verejnej zbierke Belasý motýľ a jej sprievodným podujatiam svoje profesijné znalosti, schopnosti, nadanie i čas. Altruisticky nám pomáhajú jednotlivci, celé kolektívy študentov stredných a vysokých škôl, ale aj zamestnanci firiem.

 

Ďakujeme.
Vaša pomoc – naše krídla

 

K našim dlhoročným dobrovoľníkom a

dobrovoľníčkam patria:

 

Veronika Melicherová

 

Je autorkou loga verejnej zbierky, dizajnu webovej stránky belasymotyl.sk a mnohých propagačných materiálov ku zbierke a sprievodným podujatiam. Jej nezameniteľný autorský štýl nás sprevádza už od r. 2007.

 

Zuzana Majerčíková

 

Marketérka online verejnej zbierky Belasý motýľ, autorka nových rádiových spotov pri príležitosti 20. výročia zbierky, ktorým aj prepožičala svoj mäkký a zvučný hlas.

 

Katarína Uhrová

 

Kreatívna scenáristka, ktorá pomáha pri písaní propagačných textov a nadšene komunikuje s verejnosťou v našich infostánkoch počas zbierky a jej podujatí.

 

Ľuboslav Kudláček

 

Človek s nevybíjajúcimi baterkami, je jedna z našich hlavných pravých rúk pri organizovaní sprievodných podujatí zbierky, Koncertu belasého motýľa nevynímajúc.

 

Martin Kovács

 

Vášnivý šofér, ktorý najazdí pre zbierku Belasý motýľ nespočetné množstvo kilometrov. Pomáha pri preprave všetkého, čo je potrebné počas verejnej zbierky alebo jej sprievodných podujatí.

 

Pavol Kulkovský

 

Tvorivý človiečik s dobrým srdcom. Nafotil členov OMD v SR ku kampani k zbierke 2020. Rád sa zúčastňuje všetkých ročníkov sprievodných podujatí ako fotograf aj účastník akcií.

 

Juraj Róbl

 

Fotograficky výstižne zachycuje neopakovateľnú atmosféru Koncertov belasého motýľa.

 

Petra Lackovičová

 

Vždy nápomocná a plná energie. Jej zapálenie pre zbierku Belasý motýľ je cítiť na každom kroku. Komunikuje s dobrovoľníkmi a pomáha pri zabezpečovaní sprievodných podujatí verejnej zbierky Belasý motýľ.

 

Lenka Zemančíková

 

Skromná a pracovitá. Dlhoročne dobrovoľnícky pomáha najmä pri expedícii propagačných materiálov a komunikuje s dobrovoľníkmi počas verejnej zbierky.

 

a mnohí ďalší

Osobnosti z kultúrneho, športového a verejného života. Nezištne venujú čas a energiu na podporu ľudí s nervovosvalovými ochoreniami.

Vklad od firiem, verejných inštitúcií a médií nám umožňuje dostať čo najviac vyzbieraných darov priamo k ľuďom. Pomáhajú finančne, aj svojou odbornou činnosťou.

Ich obetavá pomoc je nenahraditeľnou súčasťou verejnej zbierky do pokladničiek a ostatných sprievodných podujatí. Sú našimi rukami a nohami, niekedy aj hlavami.

Ako môžete pomôcť

Už 24 rokov spolu pomáhame

0
pomôcok s dýchaním sme pomohli uhradiť
0
elektrických a mechanických vozíkov sme pomohli doplatiť
0
podporených žiadostí detí a dospelých so svalovým ochorením
0
sme doteraz prispeli z účtu verejnej zbierky

Číslo účtu zbierky Belasý motýľ: SK2211000000002921867476

Zaujímate sa o novinky zo sveta Belasého motýľa? Nechajte nám svoj email a zostaňme v kontakte.

Tento web používa pre poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používánim tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie