Belasý merch

Ak máte radi pekný dizajn a kvalitné veci, ak chcete potešiť seba alebo obdarovať blízkeho, ste na správnom mieste. A viete, že k tomu môžete kúpou pomôcť aj ďalšiemu človeku?
 
Naše produkty s belasým motýľom majú originálny dizajn a sú praktické, ich zakúpením zároveň pomôžete ľuďom s nervovosvalovými ochoreniami. Sto percent výťažku z predaja ide na podporu verejnej zbierky Belasý motýľ.

 

Zakúpiť si ich môžete na sprievodných podujatiach zbierky, rôznych osvetových aktivitách, na ktorých sa zúčastňujeme alebo v sídle nášho občianskeho združenia.

 

Kontaktujte nás, radi poskytneme bližšie informácie na omd@omdvsr.sk alebo 0948 529 976.

 

Ďakujeme.
Vaša pomoc – naše krídla

Belasý motýlik a brošne

Štýlové doplnky vymyslela a ušila modistka Katarína Blaško Švecová, autorka značky šVecičky. Jej motýliky už niekoľko rokov zdobia známe osobnosti, ktoré tak vyjadrujú podporu ľuďom s nervovosvalovými ochoreniami. Teraz sa krehká motýlia krása z jej tvorivých rúk môže rozletieť aj k Vám. Chcete mať motýlika ako Marek Hamšík alebo brošňu ako Táňa Pauhofová? Nech sa páči!
 
Kúpou motýlika podporíte verejnú zbierku sumou 25 €.
 
Kúpou brošne podporíte verejnú zbierku sumou 15 €.

Tričko Koncert belasého motýľa

Motto „Hudba, empatia, nezávislý život, tolerancia“  dominuje tomuto tričku, ktoré bolo vytvorené špeciálne pre benefičný Koncert belasého motýľa. Grafická dizajnérka Veronika Melicherová dokonalo vystihla atmosféru tohto koncertu. Bavlnené tričká sú v rôznych farebných prevedeniach. Môžete si ho obliecť na náš koncert alebo kedykoľvek budete mať chuť.
 
Kúpou koncertného trička podporíte verejnú zbierku sumou 20 €.

Tričko Silné motory za slabé svaly

Tričko vzniklo exkluzívne pre sprievodnú akciu Silné motory podporujú slabé svaly. Je to prehliadka motoriek a športových áut spojená so spanilou jazdou Bratislavou, ktorá sa koná každý rok v júni. Parádne bavlnené tričká z dielne grafickej dizajnérky Veroniky Melicherovej tam idú na dračku. Získať ich však môžete aj hneď a zaraz.
 
Kúpou motorkárskeho trička podporíte verejnú zbierku sumou 20 €.

Tričko Bežím a Chodím pre Belasý motýľ

Radi beháte? Ani nie, ale okolo Vás sa to hemží ako na bežiacom páse? Alebo radšej chodíte po horách a dolinách? Naše tričká, bavlnené i funkčné, v dámskom aj pánskom strihu a viacerých veľkostiach, sú vhodné na rôzne príležitosti – do lesa aj do mesta, na hrádzu, aj na maratóny od výmyslu sveta. Ten, kto má tričko na sebe, symbolicky beží alebo chodí za ľudí, ktorí sa hýbať nemôžu.

Kúpou trička podporíte verejnú zbierku sumou 20 €.

Mikina Bežím a Chodím pre Belasý motýľ

Potrebujete sa zahriať alebo sa chcete štýlovo obliecť na vašich potulkách? Potom je ako pre vás stvorená táto pohodlná unisex mikina v dvoch farbách.
Ten, kto má mikinu na sebe, symbolicky beží alebo chodí za ľudí, ktorí sa hýbať nemôžu.

 

Kúpou mikiny podporíte verejnú zbierku sumou 35 €.

Vreckovka Belasý motýľ

Elegantná látková vreckovka dodá obleku správny šmrnc. Belasý motýľ vo vrecku saka – detail s dôležitým posolstvom. Jedinečný doplnok pre nás vytvorila slovenská firma Justin Paukin. Celý výťažok z predaja firma venuje na podporu verejnej zbierky Belasý motýľ.
 
Kúpou vreckovky podporíte verejnú zbierku sumou 7 €.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Ako môžete pomôcť

Už 20 rokov spolu pomáhame

0
pomôcok s dýchaním sme pomohli uhradiť
0
elektrických vozíkov sme pomohli doplatiť
0
podporených žiadostí detí a dospelých so svalovým ochorením
0
sme doteraz prispeli z účtu verejnej zbierky

Číslo účtu zbierky Belasý motýľ: SK2211000000002921867476

Tento web používa pre poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používánim tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie