Vreckovka Belasý motýľ

Na Slovensku máme veľa kreatívnych a šikovných ľudí, ktorí rozbehli úspešný biznis. Napriek tomu, že sa im darí a o ich výrobky a služby je záujem, vedia sa so ziskom podeliť aj v prospech iných. Jedným z nich je aj Dávid Paučin, zakladateľ firmy JUSTIN PAUKIN – Pánske obleky v Žiline.

Počas tohtoročnej kampane Belasý motýľ v Žiline, dostal nápad umiestniť belasého motýľa na pánsku vreckovku z ich dielne a tým podporovať našu kampaň a ľudí s nervovosvalovými ochoreniami celoročne. Návrh na spoluprácu sa nám veľmi páčil. Slovo dalo slovo a vznikla biela vreckovka do pánskeho saka s modrým motýlikom – našim logom. Predaj vkusnej vreckovky bol spustený 5.9.2018.

Cena vreckovky je 7€. 100% výťažku z predaja ide OMD v SR na podporu kampane BELASÝ MOTÝĽ. “Sme radi že sa Vám náš spoločný projekt páči. Biela vreckovka do saka je pri elegantnom štýle obliekania absolútny základ. S touto vreckovkou budete mať vždy pri srdci (kde sa nachádza vrecko do saka), že zdravie je v živote prvoradé a je potrebné si navzájom pomáhať ” píše Ján Repák z firmy JUSTIN PAUKIN.

Tejto spolupráci sa teší aj náš spoločný kamarát internetový komik Fero Joke. Táto vreckovka prirástla k srdcu aj jemu: link video z youtube. Ak by ste aj vy chceli vlastniť takú krásnu vreckovku a zároveň podporiť kampaň Belasý motýľ, neváhajte a navštívte túto webstránku

#vreckovkabelasymotyl #omdvsr #belasymotyl #justinpaukin #menswear #mensfashion #oblek

Copyright © 2016 www.belasymotyl.sk | Všetky práva vyhradené | Created by miroko.sk