Vreckovka Belasý motýľ

“Biela vreckovka do saka je pri elegantnom štýle obliekania absolútny základ. S touto vreckovkou budete mať vždy pri srdci (kde sa nachádza vrecko do saka), že zdravie je v živote prvoradé a je potrebné si navzájom pomáhať.” firma Justin Paukin

Kúpou látkovej vreckovky podporíte verejnú zbierku Belasý motýľ na pomôcky pre ľudí s nervovosvalovým ochorením. Cena vreckovky je 7 €. Firma Justin Paukin odvedie 100% výťažku z jej predaja na podporu verejnej zbierky Belasý motýľ.

Vreckovku Belasý motýľ si môžete zakúpiť:

  • v internetovom obchode Justin Paukin
  • osobne v predajni Justin Paukin v centre Žiliny - Farská ulička 1 (návštevu si treba dohodnúť).

Od nápadu k spolupráci

Na Slovensku máme veľa kreatívnych a šikovných ľudí, ktorí rozbehli úspešný biznis. Napriek tomu, že sa im darí a o ich výrobky a služby je záujem, vedia sa so ziskom podeliť aj v prospech iných. Jedným z nich je aj Dávid Paučin, zakladateľ firmy Justin Paukin – Pánske obleky v Žiline. Počas verejnej zbierky Belasý motýľ v júni v roku 2018 v Žiline dostal nápad umiestniť belasého motýľa na pánsku vreckovku z ich dielne, a tým podporovať ľudí s nervovosvalovými ochoreniami celoročne. Návrh na spoluprácu sa nám veľmi páčil. Slovo dalo slovo a vznikla biela vreckovka do pánskeho saka s modrým motýlikom – našim logom. Predaj vkusnej vreckovky bol spustený 5.9.2018.

Komik Fero Joke - vreckovka Belasý motýľ mu tiež prirástla k srdcu

Z vreckovky má radosť aj podporovateľ a priaznivec ľudí s nervovosvalovými ochoreniami známy internetový komik Fero Joke.
Podporte aj Vy verejnú zbierku Belasý motýľ a kúpte sebe alebo inému ako darček túto krásnu látkovú vreckovku.

Ďakujeme!
vaša pomoc - naše krídla

Copyright © 2016 www.belasymotyl.sk | Všetky práva vyhradené | Created by miroko.sk