Pomôžte nám, zapojte sa do organizovania zbierky vo svojom meste!

Pri organizácií verejnej zbierky BELASÝ MOTÝĽ potrebujeme veľkú pomoc Vás, milí naši členovia s akýmkoľvek druhom nervovo-svalového ochorenia! Vaša pomoc je nenahraditeľná. Preto úprimne ďakujeme tým, ktorí zbierku už dlhoročne vo svojich regiónoch organizujú.

Zároveň vyzývame aj ďalších členov, aby sa stali súčasťou nášho organizačného tímu. Je veľmi dôležité, aby krídla belasého motýľa obleteli celé Slovensko! Verejná zbierka BELASÝ MOTÝĽ má už 19 rokov a za ten čas si vybudovala veľmi dobré meno, je príkladne transparentná. V súčasnosti je jedinou zbierkou na pomôcky s tak dlhou tradíciou a nepretržitým fungovaním. Tieto fakty môžu uľahčiť organizovanie zbierky vo Vašom meste, či obci. Členom, ktorí sa rozhodnú zbierku organizovať, poskytneme komplexnú podporu.

Podpora zahŕňa:
Organizačná a mediálna pomoc

Vybavíme Vás všetkými povoleniami, ktoré na takúto zbierku treba. Opäť máme prisľúbené povolenie od všetkých obchodných reťazcov na Slovensku, že sprístupnia svoje priestory pre našich dobrovoľníkov v deň zbierky. Zašleme Vám belasých motýlikov, informačné letáčiky a plagáty. V centrále zabezpečíme, aby média (televízia, rádia, časopisy a denníky a iné) o zbierke informovali.

Pomoc pri hľadaní dobrovoľníkov

Osloviť môžete základné a stredné školy vo Vašom okolí, študenti však musia mať minimálne 15 rokov. Študentov poisťujeme proti úrazu. Tiež vieme na Vaše požiadanie osloviť školu, či inú inštitúciu vo Vašom meste o pomoc a podporu. Dobrovoľníkov môžete nájsť aj tak, že oslovíte svojich rodinných príslušníkov, susedov, kamarátov, či rôzne spolky alebo združenia vo Vašej obci.

Zbierka a kampaň je boj aj za Vaše práva

Nemusíte sa báť pohľadov verejnosti. Je to boj aj za Vaše práva. Spozná Vás komunita, obecné úrady, spozná Vás a Vaše problémy. Možno aj týmto Vašim pričinením obec alebo mesto začne uvažovať o tom, aby zakúpilo nízkopodlažné autobusy, odstránilo obrubníky, či zdebarierizovalo miestnu školu

Smelo nás kontaktujte!
Mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0948 529 976.

Copyright © 2016 www.belasymotyl.sk | Všetky práva vyhradené | Created by miroko.sk